דלג לתוכן העמוד

מבזקים

אגף אחזקה ותפעול

פנייה מקוונת

זהר מדמון

מנהל אגף אחזקה ותפעול

אגף ביטחון בטיחות ושרותי חירום


שי זייד

מנהל אגף ביטחון
רחוב ויצמן 136, קומה 1

דליה ירימי

מזכירת האגף

אבי סנדלר

מנהל מחלקת אבטחת מוסדות חינוך וביטחון שוטף

ירון יופה

קצין ביטחון

אורי טל

מנהל מחלקת הערכות לחירום

ישראל וקנין

אחראי מקלטים
ניתן לפנות גם למוקד 106

חיים אבן

ממונה בטיחות מוסדות חינוך ובטיחות בעבודה

סיגל שיטרית

מנהלת הרשות העירונית לבטיחות בדרכים

פקד אלעד נחום

מפקד השיטור העירוני

נח חיימסון

מנהל יחידת השיטור עירוני

חן רענן

מזכירת השיטור העירוני

אגף החינוך

זימון תורים פנייה מקוונת

הנהלת אגף החינוך


מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00
רחוב ויצמן 135

מחלקת חינוך קדם יסודי

קבלת קהל :
מענה טלפוני ימים א,ג,ד,ה – 08:30-16:00. יום ב' - 08:30-13:00

זימון תורים פנייה מקוונת

שירה ברף

מנהלת מחלקת חינוך קדם יסודי
רחוב ויצמן 135

מדור רישום בתי ספר

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00

פנייה מקוונת

לימור שקורי

מנהלת מדור רישום
רחוב ויצמן 135

מחלקת פרט (חנ"מ)

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00

פנייה מקוונת

הדס טרוסטלר

מנהלת מחלקת פרט
רחוב ויצמן 135

טלי יהלום

קציני ביקור סדיר
רח' נחשון 14

אלי שבו

קציני ביקור סדיר
רח' נחשון 14

עילית דגן

קציני ביקור סדיר
רח' נחשון 14

המחלקה לחינוך יסודי

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00

פנייה מקוונת

אורית לייבוביץ

מנהלת המחלקה לחינוך יסודי
רחוב ויצמן 135

המחלקה לחינוך על יסודי

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00

פנייה מקוונת

הדס שרעבי

מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי
רחוב ויצמן 135

מחלקת פיתוח, ארגון ומינהל

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00

פנייה מקוונת

שירלי זלצר

מנהלת המחלקה לתכנון פיתוח ומינהל
רחוב ויצמן 135

חגית זריהן

מנהלת מדור רכש ומנהל בגני ילדים

אסנת וקסלר

מזכירת המחלקה לתכנון, פיתוח ומינהל

מחלקת הסעות

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א'-ה', בין השעות 08:30 – 13:00

פנייה מקוונת

אסף גולן

מנהל מח' הסעות
רח' נחשון 14

מחלקת כספים


דריה אלקינד

מנהלת מחלקת כספים
רחוב ויצמן 135

השירות הפסיכולוגי החינוכי


שלמה גור

מנהל השירות הפסיכולוגי החינוכי
רחוב נחשון 14 כפר סבא

אגף הכנסות העירייה וארנונה

קבלת קהל :
לא תתקיים קבלת קהל במשרדי העירייה עד להודעה חדשה. המוקד הטלפוני לרשותכם.

פנייה מקוונת

מוקד תשלומים ובירורי ארנונה


מענה טלפוני בימים א'-ה'- 08:00-22:00, יום ו' 08:00-13:00

צחי בן אדרת

מנהל אגף הכנסות
רחוב ויצמן 137, בנין 4, קומה 1

טל שר

שמאית הועדה

אגף חזות העיר

קבלת קהל :
לא תתקיים קבלת קהל במשרדי העירייה עד להודעה חדשה

פנייה מקוונת

אודי להב

מנהל האגף
רחוב יוחנן הסנדלר 13

אורן וולשטיין

סגן מנהל האגף

דליה שרגא

מנהלת מחלקת כספים

אסף טל

מנהל מחלקת ניקיון העיר, אשפה ומיחזור

עירית מויאל

מנהלת מחלקת גנים ונוף

סיון מליחי

מרכז שליטה תפעולי - משל"ת

מוטי מורי

מנהל פארק כפר סבא

יוסי קוממי

מנהל המרכז הלוגיסטי
* יש לתאם מראש אספקת ציוד

תברואה מונעת


אגף מחשוב ומערכות מידע


מוטי סרודי

מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע

אגף משאבי אנוש והדרכה

קבלת קהל :
מענה טלפוני: ימים א'-ד' בין השעות 09:00-11:00, יום ג' גם בין השעות 16:00 עד 18:30


אורית אוזן כרמי

מנהלת אגף משאבי אנוש
רחוב ויצמן 135, בניין 7

רוית גמרסני

מזכירת האגף

מיכל הילמר

סגנית מנהלת אגף מש"א והדרכה

מירה טולדנו

מנהלת מחלקת תנאי שירות וחשבת הנהלה

ענת קרן

מנהלת מחלקת כ"א ומכרזים

תימרה אברהמי

מנהלת מחלקת רווחת הפרט והדרכה

חן בוארון ישראלי

מנהלת מדור הדרכה ורווחת הפרט

דבורה אגרנטי

מנהלת כ"א בחינוך

שרית עקיקי

מנהלת כ"א בחינוך גני ילדים

רעות מנחם

רכזת מדור ת"ש

רומי ברטוב

רכזת מדור ת"ש

סיון בושרי דרסלר

רכזת מדור נוכחות עובדים

מעיין בועז

מנהלת מדור גיוס ומכרזים

מיכל אלאלוף

מנהלת מדור פרישה וקליטה

אורלי קוממי

מדור נוכחות עובדים

אגף קהילה וחברה


מירב הלפמן

מנהלת אגף קהילה וחברה
שדרות ירושלים 33 קריית ספיר

יוסי אידינגר

סגן ומ"מ מנהל מחלקת נוער צעירים וקהילה

חמי כהן

מזכירת אגף קהילה וחברה

ליאת קליין

מנהלת מחלקת קהילה ופנאי

שירה חכמון

מנהלת היחידה לקידום נוער.

תומר חלי

מנהל הרשות לצעירים

חוה הייטי

מנהלת המחלקה לנוער והגיל הרך

נטלי ברוטמן

מנהלת מדור התנדבות והדרכה צעירה

סילבי וייס

מנהלת מרכז גלר

רותי דותן

מנהלת מרכז אלי כהן

אמיר בנר

מנהל מרכז קהילה ונוער עציון

מזל מיטוקו

מנהלת מרכז הנוער קפלן
ירמיהו 6, שכונת קפלן

מרכז קהילה ונוער לזרוס


רחוב פרוג 1, כפר-סבא

מור לוי

מנהלת מרכז קהילה ונוער הראשונים

אגף קיימות וחדשנות


שרית סלע

מנהלת האגף לקיימות וחדשנות
ניתן לפנות גם באמצעות מוקד 106

תמי קצבורג נבנצל

סגנית מנהלת אגף קיימות וחדשנות

קרן שטרית באלי

מנהלת מרכז קיפוד

הדס קרואני

רכזת חינוך לקיימות בבתי הספר

טל פלד

מנהלת מדור מחקר, פיתוח וגיוס משאבים

שלומית קיטרו

מנהלת היערכות עירונית לשינויי אקלים

רן קראוס

רכז חינוך לקיימות בגני הילדים

ליהי קורן

מנהלת פרויקט SME4SMARTCITIES

מאיה ימיני

מנהלת פרויקטים והסברה

אגף שירותים חברתיים קהילתיים (רווחה)


רוזי נוימן

מנהלת האגף לשירותים חברתיים קהילתיים
רח' הכרמל 43

רונית יצחקי

מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים מרכז
רח' תל-חי 68

נרי מנור

מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים מזרח
רח' דרך קדומים 17

שוש דרימר

מנהלת המחלקה לטיפול באוכלוסיה המבוגרת
רח' הכרמל 43

עו"ס סילביה גלמן בקר

מנהלת המחלקה לעבודה קהילתית והתנדבות

חני בן שטרית

מנהלת המרכז לטיפול במשפחה
מעון ט"ל לימן ר"ח לבונה 1

נועה לוק שמר

מ"מ מנהלת המרכז לשלום המשפחה

עו"ס דורית סמואל

אחראית תחום חוק הגנה על חוסים

עו"ס אלינור שבירו

רכזת תחום חוק לעניין סדרי דין

אליאנה בן שבת

רכזת תחום חוק נוער

איילת פסלר

מנהלת היחידה לטיפול בהתמכרויות

יפעת עמית

מ"מ אחראית מועדוני גמלאים

דבי אזולאי

מנהלת שי"ל

יאיר שלום

מנהל מחלקת כספים

זיוה יהושע

מרכזת מנהל וזכאות

חדר מצב הדרים

דיווחים על קטינים בסיכון המתגוררים מרח' הגליל מזרחה

חדר מצב מח' השרון

דיווחים על קטינים בסיכון המתגוררים מרח' הגליל מערבה

אגף תכנון אסטרטגי ושיתופיות


אופירה מור מזרחי

מנהלת האגף

סמדר אדרעי

מנהלת מדור ניתוח סטטיסטי ומדדים

מאיה בר לב

מנהלת מדור שיפור תהליכים ודיגיטציה

הילה לוי

מנהלת מדור תכניות עבודה

אגף תרבות


שרון פז

מנהלת אגף תרבות והחברה לתרבות הפנאי
רח' ירושלים 33

איה פייטלמן

מנהלת מדור רישום ומידע
שעות פעילות בימים א'-ה' 9:00-12:00 , 16:00-19:00

רונן אלסטר

מנהל כספים ובקרה

עולמית מדמון

מנהלת מחלקת אירועים

שולה שפייזמן

מנהלת מחלקת תרבות

מיכל גאולה

מנהלת מחלקת ספריות

עפר עין הבר

מנהל קונסרבטוריון העירוני

ירדנה וייזנברג

מנהלת המוזיאון הארכיאולוגי

סימה בן שמואל

מנהלת חינוך משלים צהרונים והעשרה

יפעת פחימה- וייסקופ

מנהלת בית תרבות ע"ש רייזל, הגלריה העירונית

נורית טננבאום

מנהלת המרכז להשכלת מבוגרים

ארכיון כפר סבא


חיים בר-אור

מזכיר הארכיון

דוברות והסברה


ליעד בראל גיל

מנהלת מערך דוברות והסברה
מען למכתבים: ת"ד 25 כפר-סבא, 44100

הלשכה המשפטית


עו"ד אלון בן-זקן

היועץ המשפטי

עו"ד שרון גמזו-שורר

ס. ומ"מ היועץ המשפטי

עו"ד ישראל בר סלע

התובע העירוני
לפניות בנושא רישוי עסקים ותכנון ובניה בלבד, כל פניה בנושא אחר לא תטופל

עו"ד קורל בן דיין

תובעת עירונית
לפניות בנושא קנסות על פי חוק עזר (חניה, עבירות איכות סביבה)

שרה שמחי

עוזרת מנהלית לתביעה העירונית
לפניות בנוגע לתביעה העירונית

גולנית רונן

מנהלת לשכה

יחידת השירות ומוקד עירוני

פנייה מקוונת

עדי אוליקר

מנהלת השירות ומוקד 106

חגית שמר

פניות ציבור וחוק חופש המידע

המחלקה למורשת ישראל

קבלת קהל :
בתיאום טלפוני מראש בלבד


שמשון ממליה

מנהל המחלקה למורשת ישראל

המחלקה לשירותים וטרינריים


ד"ר רוני וילדר

מנהל המחלקה הוטרינרית
רחוב כפר נחמן 2, רעננה / חיסונים רח' התעש 27 כפר סבא

הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול


שני חן כהן

מנהלת הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול

לשכת ראש העיר

קבלת קהל :
קבלת קהל בתיאום מראש בטל' 09-7649100


רפי סער

ראש העיר
רחוב ויצמן 135

מעיין גלוזברג

עוזרת ראש העיר
רחוב ויצמן 135

חגית נחמיאס-בוזגלו

מנהלת לשכת ראש העיר
רחוב ויצמן 135

לשכת מנכ"ל העירייה


איתי צחר

מנכ"ל העירייה
רח' ויצמן 135

בן צ'רטוף דאר

ע. מנכ"ל

אליסה ניקיטין

מנהלת לשכת מנכ"ל

רחלי רם

רכזת משימות מנכ"ל/ ועדות העירייה/ שקיפות

אורית בראון

ממונת קורונה עירונית

מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור

קבלת קהל :
קבלת קהל בתיאום מראש בלבד


דוד ציון תורג'מן

מבקר העירייה
מען למכתבים: ת"ד 25 כפר סבא, 44100
רחוב ויצמן 135, בניין 7

מועצה דתית כפר סבא

קבלת קהל :
קביעת תור מראש למח' נישואין בטלפון 09-7905613


הרב ששון טרבלסי

יו"ר המועצה הדתית

מחלקת נישואין


רחוב הרצל 48 ת"ד 1037

מחלקת פיקוח ואכיפה

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א' –ה' בין השעות 10:00 עד 15:00


מיכל שיין בן הרוש

מנהלת מחלקת פיקוח ואכיפה
רחוב התע"ש 26, קומה א'

רחלי קטלן

מנהלת מדור שירותי גביה

טובה גליסקו

רכזת מדור פיקוח עירוני

מחלקת קליטת עלייה


סבטלנה דורשנקו

רכזת קליטה עירונית

פרננדה חימנס

פרויקטורית קליטת עליה

מחלקת רכש אספקה ומכרזים


אביטל חדאד

מנהלת מחלקת רכש

מינהל הנדסה

פנייה מקוונת

אדר' עליזה זיידלר גרנות

מהנדסת העיר וראש מינהל הנדסה

אגף תכנון עיר

פנייה מקוונת

מיכל שרייבר גלבנדורף

אדריכלית העיר ומנהלת אגף תכנון

התחדשות עירונית


איציק בן יצחק

מנהל המינהלת להתחדשות עירונית

מחלקת רישוי בניה


שרית שיליאן

מנהלת מחלקת רישוי ובניה

מחלקת פיקוח על הבנייה


מהנדס צבי וכליס

מנהל מחלקת פיקוח

בינוי ופיתוח מוסדות


מיכאל זלדין

מנהל מחלקת בינוי ופיתוח מוסדות

מחלקת תנועה ותחבורה

קבלת קהל :
מענה טלפוני ימים א-ה, 10:00 – 13:00.

פנייה מקוונת

מחלקת תחבורה


מחלקת נכסים


עו"ד אילה זיו

מנהלת מחלקת נכסים ויועמ"ש מכרזים
רח' ויצמן 137

רישוי עסקים

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים א-ה, 10:00 – 13:00.


רעיה סבירסקי

ס. מנהלת אגף הנדסה לרישוי עסקים ושילוט

עדן נהון

מנהלת מדור שירות ומזכירת מח' רישוי עסקים

מיטל לוי

רכזת רישוי עסקים

טטיאנה רובינשטיין

מפקחת ומנהלת מדור רישוי עסקים

מרים מלקו

מפקחת והנדסאית סביבה

יפה אגיב

מפקחת ומנהלת מדור ביקורות עסקים

נונה שינדרמן

תברואנית

מחלקת שילוט

קבלת קהל :
מענה טלפוני בימים ב, ד- 13:30 עד 15:00. יום ג- 10:00 עד 12:00.

פנייה מקוונת

רחלי תורג'מן

מנהלת מחלקת שילוט

ממונה על חופש המידע


חגית שמר

ממונה חוק חופש המידע
כתובת למכתבים: רח' ויצמן 135, כפר-סבא

מנהל כספים / גזברות


צביקה דוידי

גזבר העירייה
רחוב ויצמן 135

מירי מינוסקין

מנהלת לשכת הגזבר

רו"ח אורית גנדל- דנאי

סגנית גזבר ומנהלת חשבונות ראשית

רו"ח צבי אפרת

סגן גזבר לתקציבים

פירי לוי

מנהלת מחלקת תקציבים

שי שטרן

מחלקת שכר

עו"ד דודו דוידוביץ

ממונה על ביטוחי העירייה

פארק כפר סבא


מוטי מורי

מנהל פארק כפר סבא

קידום הבריאות


שרון ג'ורג'י

מקדמת הבריאות העירונית

קידום מעמד האישה


טלי רונה

יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה

רישום למאגר יועצים


רכזת מאגר יועצים


רשות הספורט


שאול מיטלברג

מנהל רשות הספורט
רח' ירושלים 33 – בית ספיר

משה ויינשטוק

מנהל מרכזי הספורט אריק איינשטיין ושי עגנון בשכונות הירוקות

שמעון עמיר

מנהל מרכז ספורט לאה גולדברג ואולם ספורט רחל המשוררת בשכונות הירוקות

עמית רוקמן

מנהל מרכז ספורט בר לב

זיסי פנדלר

מנהל מרכז ספורט רמז ואופירה נבון

אליעזר חדאד

מנהל קריית הספורט העירונית

דניאל ליס

מנהל מרכז ספורט אלון/סורקיס

עופר פורטנוי

מנהל האצטדיון העירוני/ספורטק

דוד גוט

מנהל אירועי ספורט

צביקה נוימן

מנהל מדור ספורט עממי

רעות אומנסקי

מנהלת פרויקטים

פנינה לוסטיג

רכזת אולמות ספורט שכונה ירוקה

טלי כהן

מנהלת מדור בתי תלמיד

קלודין אביטן

מזכירת המחלקה

תכנית אמצע הדרך


הדס אוריאלי

מנהלת תוכנית אמצע הדרך

תרבות הדיור

קבלת קהל :
עד להודעה חדשה יינתן מענה טלפוני ובמייל, ללא קבלת קהל


נורית קינן

מנהלת האגודה לתרבות הדיור