אגף קיימות וחדשנות
personמנהלת האגף לקיימות וחדשנות שרית סלע
personטלפון 09-9745259
personפקס 09-7646474
personכתובת רחוב החי"ש 2, מרכז קיפוד
personשעות פעילות ימים א, ג, ה בין השעות 13:00-16:00, בהצגת תו ירוק ובתיאום מראש

בעלי תפקידים באגף קיימות

חזון האגף:

אגף קיימות וחדשנות פועל במטרה לקדם סביבת חיים מיטיבה עבור תושבי העיר כעת ובעתיד. 

החיבור בין קיימות לחדשנות מאפשר הסתכלות רחבה על כלל האתגרים העומדים בפני העיר במציאות משתנה תדיר והיערכות לקראתם. שילוב זה נועד להבטיח קידמה שאינה הרסנית, יחד עם שמירה על הקיים ללא קפיאה על השמרים. 

האגף פועל לקידום מדיניות עירונית אחראית ובהתאמה לשינויי האקלים בתחומי פסולת, אנרגיה, תחבורה ועוד, יחד עם איתור ופיתוח פתרונות חדשים שיתאימו לעירוניות המודרנית. מתוך ההבנה כי הובלת השינוי היא מהלך משותף של הנהלת העיר, עובדיה ותושביה בכל גיל, האגף מקדם אחריות סביבתית בקרב תושבי העיר ומוביל תהליכי עומק במסגרות החינוך והקהילה בכדי להטמיע ערכים אלה ולעודד אזרחות פעילה ומעורבות תושבים. בנוסף, פועל האגף כדי להטמיע את ערכי הקיימות בעבודת העירייה, לספק לעובדים כלים פרקטיים כדי לממש תפיסות אלו ולהוות מודל לדוגמא עבור תושבים ועבור עיריות אחרות בארץ ובעולם. 

אגף קיימות וחדשנות שואף לייצר ידע וכלים חדשניים ורלוונטיים עבור העיר והעירייה בכלל התחומים באמצעות היכרות ולמידה מתמדת של מגמות חדשות ומתאימות בארץ ובעולם, שיתופי פעולה עם גורמי מקצוע, בניית כלים והטמעתם. זאת, מתוך אחריות להוות גורם משמעותי במאמץ המשותף של כלל הגורמים העירוניים להביא את כפר סבא להיות העיר הטובה בישראל. 

בחרו נושא: