רפי סערתושבות ותושבי כפר סבא היקרים,

מדינת ישראל נמצאת במלחמה על הבית שלנו וכולנו עומדים לצד כוחות הביטחון וחיילי צה״ל ומחזקים את ידיהם – עד להשלמת המשימה – ביטחון מלא במדינתנו.
מאז פרצה המלחמה, הנחיתי את כלל הגורמים להקצות את כל המשאבים העירוניים לטובת הביטחון של תושבינו והחוסן הקהילתי. בין היתר, פתחנו ערוצי עדכון עירוניים, יצרנו מעני תמיכה וסיוע, פרסנו תאורות חזקות בשכונות המזרחיות, הקמנו גדוד עירוני חמוש הפועל בשיתוף פעולה עם המשטרה, צה"ל וכוחות הביטחון ועוד. גדוד הכוננות העירוני של כפר סבא, המונה מאות מתנדבים תושבות ותושבי כפר סבא, ערוך, חמוש ומאומן לעמוד מול אירועים ביטחוניים, ככל שיידרש.

לצערנו ובלב כואב, ליווינו את בנינו ובנותינו שנפלו בעת שירותם הצבאי ונרצחו באכזריות על ידי מחבלי החמאס הנתעבים, ואנו מחבקים ומלווים את המשפחות השכולות בשעתן הקשה.
רבים מכם גויסו בצו 8, חלקכם משרתים בצה"ל ובכוחות הביטחון וההצלה, אנו כאן לכל צורך ומתפללים כי תשובו הביתה במהרה ובשלום.
בשעה קשה זו, חשוב שנהיה מאוחדים יותר מתמיד. מרגש לראות כיצד הקהילה הכפר-סבאית התגייסה כולה אחד למען השנייה, ואנחנו עובדים יחד כדי לעזור לכל מי שזקוק לעזרה.
לשם כך, יצרנו מענים נרחבים לכל גיל, החל מהגיל הרך וכלה בסיוע לאזרחים ותיקים ואנחנו עומדים לצד תושבים שהגיעו אלינו מהדרום ומתארחים בעירנו.
אנו כאן בשבילכם בכל דבר וריכזנו עבורכם את כל מספרי הטלפון העירוניים הרלוונטיים לשעת חירום, תחת מספר אחד - 8326*.

אני מאחל החלמה מהירה לפצועים, ליבנו עם המשפחות השכולות ואנו מתפללים להחזרתם בשלום של כל השבויים והחטופים.

רפי סער, 
ראש העיר