השיטור העירוני בכפר סבא הוקם ביוזמה משותפת של העירייה ומשטרת ישראל, ונועדה לשפר את איכות החיים בעיר ולחזק את תחושת הביטחון האישי של  התושבים, הרכוש והבטיחות בדרכים  לרבות במצבי חירום / רעידות אדמה/ אחר.

בעלי תפקידים:

פקד אלעד נחום
מפקד השיטור העירוני
09-7636636
נח חיימסון
מנהל יחידת השיטור עירוני
09-7636636

מענה טלפוני

ימים א', ג', ה' - בין השעות 8:30-13:00

קבלת קהל

בתיאום מראש ובהצגת תו ירוק:
ימים ב' ו-ד' - בין השעות 8:30-12:00
יום ג' - בין השעות 16:00-18:00
כתובת: תל חי 68 כפר סבא

נקודת השיטור העירונית עומדת לרשותך במגוון נושאים:

ניידת לשירות ישיר בבית התושב:
ניידת השיטור המשולב פועלת בתחומי העיר וכוללת שוטר ופקח מחלקת הביטחון של עיריית  כפר-סבא, המגיעה על פי קריאה ישירות למקום התרחשות האירוע. צוות הניידת, יגבה עדות כנדרש ויעזור לתושב להמציא את המסמכים הדרושים להמשך הטיפול בתלונה. בעת שגרה מסיירת הניידת ברחבי העיר ומסייעת בהגברת תחושת הביטחון בעיר.

הגשת תלונה
נקודת המשטרה מטפלת בתלונות בנושאי גניבה, פריצה לדירה או לבית עסק, גניבה מרכב, איום, תקיפה, דיווח על אבדה וסכסוכי שכנים. את התלונה ניתן להגיש בנקודת המשטרה ולהעיד בפני החוקר הנמצא במקום. כמו כן , ניתן להגיש תלונה בנקודות השיטור הקהילתיות הממוקמות ברחבי העיר.

יעוץ, הדרכה וחומר הסבר
בנושאים: מיגון בית העסק, מיגון המכונית, שמירה על אופניים, כללי זהירות לאוכלוסיית גיל הזהב, סיוע לנפגעי עבירות  פליליות התפרצות לדירה, לבית, לבית עסק.

לשירותך בכל עת
מפקד ושוטרי נקודת השיטור דוגלים במתן מענה ושרות איכותי לתושב. כל תושב המעוניין לשוחח עם מפקד הנקודה, מוזמן ליצור קשר ולהגיע לנקודת השיטור.

ניידת יחידת אכיפה עירונית