ספרדית
דלג לתוכן העמוד עצור אנימציות הפעל אנימציות

דרוש/דרושה בודק/בודקת תוכניות בניין עיר

תואר המשרה: בודק/בודקת תכניות בנין עיר

היקף משרה: 100%, 42 שעות שבועיות

כפיפות: מנהלת אגף תכנון

מתח דרגות: 38-42 בדירוג מהנדסים /הנדסאים/ לפי טבלת שכר מהנדסים/ אדריכלים של משרד האוצר וזה אישי בכפוף לאישור משרד הפנים (דירוגי)

תיאור התפקיד:

 • בדיקה, ליווי וקידום תכניות בנין עיר שהוגשו לוועדה המקומית (תכניות מתאר בדיקה, ליווי וקידום תכניות בנין עיר שהוגשו לוועדה המקומית (תכניות מתאר מקומיות, תכניות מפורטות בסמכות הועדה המקומית או המחוזית אשר הוגשו לוועדה המקומית בהתאם לחוק התכנון והבניה ולתקנות ובהתאם להנחיות מהנדס הועדה) . מתן הנחיות בשלבי התכנון השונים לגורמי חוץ רשותי ופנים רשותי בכל תחום אחריות הבודק.
 • קידום תכניות בנין עיר ביוזמת הועדה המקומית.
 • בקרה על תכניות בנין עיר, כתיבת חוו"ד מקצועיות והכנת כל החומר הנדרש לדיונים בפורומים שונים, קבלת קהל ומענה בכתב ובע"פ לפניות מגורמים שונים בכל הקשור לתכניות בנין עיר. 
 • בקרה, מעקב, על תכניות מתאר ארציות , תכניות תשתיות לאומיות או הלכי תכנון אחרים , לרבות כתיבת חוות דעת מקצועיות והכנת כל החומר הנדרש להצגת הנושא מול מהנדס/ת העיר, ועדה מקומית, ועדה מחוזית וועדות ארציות.
 • ייצוג בפורומים מקצועיים וציבוריים פנימיים ברשות וייצוג הרשות בפורומים חיצוניים שונים לרבות ועדות מחוזיות, ארציות, ועדות ערר וכו'.
 • קבלת קהל בכתב או בע"פ לפניות מגורמים שונים (אנשי מקצוע ותושבים) בכל הקשור לפעילות האגף.
 • סיוע לאדריכל/ית העיר בעיבוד וניתוח נתונים, הכנת ניירות עמדה, הכנת מסמכי מדיניות ותכניות צל, נהלי עבודה, מצגות הנחיות עירוניות ושירותים דומים
 • כל משימה נוספת בתחום הרחב של העיסוק שתידרש ע"י הממונים.

דרישות תפקיד:

השכלה:

 • בעל/בעלת תואר אקדמי במוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה או המוכר ע"י המחלקה לשקילת תארים מחו"ל במשרד החינוך באחד או יותר מהתחומים הבאים: גאוגרפיה או אדריכלות או הנדסה אזרחית או מדעי החברה עם התמחות בתכנון עירוני ואזורי או תכנון ערים.
  או הנדסאי אדריכלות/ בניין.
 • יתרון לאדריכל/אדריכלית

קורסים והכשרות מקצועיות:
תינתן עדיפות לבוגרי קורס המיועד לעובדים בוועדות המקומיות ו/או לבודקי תכניות.

שפות: עברית ברמה גבוהה.

יישומי מחשב: היכרות עם תוכנות תיב"מ ו- OFFICE, יתרון להיכרות עם תוכנת Autocad.

רישום מקצועי: לבעלי תעודת הנדסאים – רישום בפנקס ההנדסאים והטכנאים.

ניסיון מקצועי: עדיפות לבעלי ניסיון בעריכת תכניות בנין עיר (תב"ע) או בדיקתן במוסד לתכנון.

כישורים נוספים:
אמינות ומהימנות אישית גבוהה, קפדנות ודיוק בביצוע, שירותיות ועבודה מול קהל, יכולת קבלת החלטות, ניהול יחסים בין אישיים טובים, יוזמה ומעוף ויכולת תכנון וביצוע, כושר ביטוי גבוה בכתב ובע"פ, ידיעת השפה העברית על בוריה ואנגלית ברמה גבוהה.

 • תינתן עדיפות למועמד/מועמדת עם מוגבלות בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח- 1998. מועמד עם מוגבלות הנדרש להתאמות בהליכי הקבלה לעבודה יפרט את הצורך בהתאמות ויצרף מסמכים או חוו"ד המעידים על הצורך.
 • תינתן עדיפות בקבלה לעבודה למועמדים המשתייכים לקבוצות הזכאיות לייצוג הולם לפי הוראות כל דין ובלבד שמועמדים אלו הינם בעלי כישורים דומים לכישוריהם של מועמדים אחרים. מועמד המשתייך לקבוצות אוכלוסייה זכאית, ימסור בעת הגשת מועמדותו מידע בדבר השתייכותו לקבוצה זו.

המשרה מוצעת לנשים ולגברים כאחד (עיריית כפר-סבא מעודדת ומקדמת ייצוג הולם של נשים).

קורות חיים ניתן לשלוח לדוא"ל: LimorMN@ksaba.co.il

להסדרי נגישות פרטניים - טלפון: 09-7649168.

< לכל הודעות דרושים